logo.jpg, 140kB
logo-europanel-modre.png, 74kB
  Jsme také na facebooku:
 TOPlist

Financování a pojištění staveb

Chcete mít prověřené možnosti financování a pojištění hned na začátku jednání o koupi nemovitosti? Máme pro vás jednoduché a výhodné řešení!

Allianz pojišťovna, a.s. je velký a silný partner na trhu spolupracující s několika renomovanými bankami. Je časově flexibilní, pracuje v terénu, přizpůsobí se potřebám klienta.
Společně s ní zajistíme klientovi současně 2 služby „vše pod jednou střechou“.
a) financování stavby (hypotéka) – Allianz spolupracuje s několika bankami, má tak širokou možnost vybrat klientovi pro něj nejvhodnější nabídku. Jako silný a stabilní partner s velkým ročním obratem hypoték realizovaných u těchto bank je schopna domluvit výhodnější podmínky, než by získal klient sám.
b) životní a neživotní pojištění - Pojištění stavby nabízí s širokým rozsahem pojistných rizik, nadstandardními slevami, bezeškodním bonusem. Jejich životní pojištění je vhodné pro zajištění hypotéky a dalších rizik.
Zpětná vazba aktuálního stavu zajištění je samozřejmostí.

Příklady řešení:
  • Situace 1: Klient nemá dostatek svých finančních zdrojů a nemá žádnou nemovitost do zástavy banky – ve spolupráci s Komerční bankou bude zajištěna tzv. „předhypotéka“ – dočasná hypotéka bez zajištění nemovitostí s vyšší úrokovou sazbou, klient doloží pouze smlouvy o dílo s dodavatelem stavby, po dokončení stavby se překlopí na klasickou hypotéku s nižší úrokovou sazbou a nemovitost se dá do zástavy bance. Klient tak nemusí mít žádné vlastní finance, v Komerční bance získá až 100 % potřebné částky.
  • Situace 2: Klient nemá dostatek svých finančních zdrojů, ale má nemovitost do zástavy – současná spolupráce Allianz pojišťovny s renomovanými bankami nám umožňuje zajistit klientovi hypotéční úvěr na míru, dle jeho potřeb s nejvýhodnějšími podmínkami na trhu a současně zajistíme pojištění nemovitosti s vinkulací (podmínka banky)
  • Situace 3: Klient má dostatek vlastních finančních zdrojů ke koupi pozemku i nemovitosti – v okamžiku převzetí zajistíme pojištění nemovitosti

  • Kontaktní osoba: Markéta Šmídová, obchodní zástupce Allianz pojišťovny, a.s, tel.: +420 728 879 458, e-mail: marketa.smidova@iallianz.cz, www.allianz.cz/marketa.smidova