logo.jpg, 140kB
logo-europanel-modre.png, 74kB
  Jsme také na facebooku:
 TOPlist

Dřevostavby

Chcete bydlet levně, rychle a navíc ekologicky? Pak jste na správné adrese!

Systémem EUROPANEL lze realizovat nízkoenergetický i pasivní dům různé velikosti i účelu, zcela podle vašich požadavků a představ. Toto řešení je:
RYCHLÉ
Stavět lze v kterémkoli ročním období, bydlíte během několika měsíců. Dům vypadá jako zděný. Hrubá stavba může trvat jen několik dní, pokud se rozhodnete pro vícepodlažní nebo netradiční projekt s atypickými prvky, jde maximálně o měsíc.

LEVNÉ
Díky skvělé schopnosti udržovat teplo nejste u dřevostaveb zatíženi během užívání stavby vysokou spotřebou energie. Navíc je zde až o 10% více prostoru než ve zděném domě.

EKOLOGICKÉ
Jde o přírodní materiál, i odpad je ekologicky zpracovatelný.

Díky EUROPANELu můžete zrealizovat své sny o bydlení. Umí se přizpůsobit i nejmodernějším trendům. Byl vytvořen díky technologii SIPs (Structural Insulted Panels) s více než 60 letou tradicí. I v ČR je tato technologie známa již více než 15 let.

Zde se můžete podívat na animaci stavby domu.

Základem je izolovaný samonosný panel (sendvič), který se skládá z pláště a jádra. Plášť zajišťuje statiku panelu. Je konstruován z lehkých OSB desek s vynikajícími mechanickými vlastnostmi. Jádro je hlavně izolačním prvkem vyrobeným ze stabilizovaného samozhášivého polystyrenu EPS.

Tímto systémem lze postavit rodinné domy, podnikatelské objekty, stavby občanské vybavenosti, garáže, chaty, zahradní domky, ale také drobné stavby např. pro vaše domácí mazlíčky.

Jedinečnou panelovou technologii lze použít na základovou desku, obvodové zdi a příčky, stropní konstrukce, střešní plášť i schodiště.

EUROPANEL se vyrábí v jednotných rozměrech (v šesti tloušťkách od 65 mm do 270 mm, čtyřech šířkách od 312 mm do 1250 mm a třech délkách – 2500, 2800 a 3000 mm).

Svůj projekt můžete realizovat podle vlastního návrhu. Panely se jednoduše dělí, což umožní vznik různých originálních prvků, které si sami vyberete. Lze také využít katalog projektových domů, kde naleznete i vizualizaci.

10 důvodů, proč stavět z EUROPANELu

Jak se staví s EUROPANELem

Terasa
Terasa
Terasa